Z dôvodu, že môj 7r.syn sa lieči na leukémiu budú všetky objednávky vybavované s rôznym oneskorením, prosím treba na toto myslieť. Bohužiaľ som v situácii, kedy to inak pre mňa nie je možné. Ďakujem za každý Váš nákup -------Odosielanie objednávok už je pravidelnejšie, každý týždeň ale nie denne.

Kto je LEYA

Vítam Vás v sekcii, kde sa dozviete viac o mne.

 

Som Lenka, aktuálne mám 37 rokov a žijem s manželom a s našimi dvomi deťmi v Žiline.

 

Kozmetika bola vždy mojou vášňou, hlavne som v nej videla prostriedok ako vyzerať o čosi (alebo aj o dosť) krajšie. Keďže som mala problematickú pleť, vedela som, že to čo je hlavné, je zdravá pleť. Keď je pokožka zdravá, je aj krásna.
Takže tá moja túžba bola hlavne o zdravej pokožke.
Teraz po rokoch a po mnohých skúsenostiach viem, že nie je jedno, aký produkt si na pleť dáte...

A prečo práve bylinky?

Dôveru v prírodu a jej benefity mi ukázala moja mama, ktorú k tomu viedol jej otec – môj starký bylinkár. Nielen na pleť ale aj na liečenie sa mi byliny ukázali ako najefektívnejší prostriedok z dlhodobého hľadiska. Vďaka bylinkám, som si poradila aj s nejakými závažnejšími chorobami. To su spomínam len okrajovo.

Na pleť mám najradšej tzv. provensálske bylinky – rozmarín, tymián, levanduľu, šalviu. Vnímam ich ako byliny s "prečisťujúcim" účinkom na kožu. Vhodné nielen pre problematickú pleť, ale pre každého, kto chce, aby jeho pleť nebola zaťažená chémiou. Už dlho je kozmetika vyrábaná s ropnými derivátmi, mikroplastami, parabénmi. Veľmi sa teším dnešnému clean-beauty trendu. Ženy, ktoré prírodné ale naozaj prírodné produkty používajú sa už s týmto trendom stotožnili.

Mojou víziou a cieľom je priniesť Vám ručne a s absolútnym nadšením vyrábanú "clean-beauty" dekoratívnu kozmetiku, ktorá v istom bode bude limitovaná mojimi výrobnými možnosťami. Chcem robiť to čo ma baví, no chcem mať čas aj na svoj život a svoju rodinu. Raz sa ma pýtal jeden známy: "Chceš potom neskôr expandovať na zahraničný trh?". Moja odpoveď bola "nie"...možno pre niekoho šokujúca...veď kto by nechcel :)

Ja chcem však robiť v menšom a dať do toho to moje nadšenie ktoré mám, ktoré Vám zaručí, že každý jeden produkt, ktorý držíte v rukách som robila s pozitívnou energiou a láskou.

 

 

Lenka - Leya

 

PS: A prečo názov LEYA? Pretože ma tak volá muž :) Leja....A vďaka nesmiernej podpore manžela, že mám ísť za svojím snom, som odišla z práce a pustila sa na túto cestu. Každý deň si poviem, že som za to nesmierne vďačná...aj keď nemyslite si, že táto cesta je jednoduchá ;)