Z dôvodu, že môj 7r.syn sa lieči na leukémiu budú všetky objednávky vybavované s rôznym oneskorením, prosím treba na toto myslieť. Bohužiaľ som v situácii, kedy to inak pre mňa nie je možné. Ďakujem za každý Váš nákup -------Odosielanie objednávok už je pravidelnejšie, každý týždeň ale nie denne.

Kto je LEYA

Vítam Vás v sekcii, kde sa dozviete viac o mne.

 

Pár slov o mojej rodine na úvod:

Som Lenka, mám 39 rokov a žijem s manželom a s našimi dvomi deťmi v Žiline.
V súčasnosti našu rodinu poznačila diagnóza nášho syna, ktorý má leukémiu. Všetko zvládame krok po kroku, s vierou v absolútne dobro, s pozitívnym a vďačným prístupom ku každému dňu, ktorý začína. Ďakujem za každú správu, v ktorej mu držíte palce. Ďakujem.

 

A viac k tomu, prečo je kozmetika mojím poslaním :) 

Kozmetika bola vždy mojou nesmiernou vášňou. Rada som skúšala množstvo produktov a túžila som vďaka nim vyzerať výrazne lepšie a krajšie. Nedarilo sa to vždy. Keďže som mala problematickú pleť, vedela som, že to čo je hlavné, je zdravá pleť. Keď je pokožka zdravá, je aj krásna.
Takže tá moja túžba bola hlavne o zdravej pokožke.
Teraz po rokoch a po mnohých skúsenostiach viem, že nie je jedno, aký produkt si na pleť dáte...

A prečo práve bylinky?

Dôveru v prírodu a jej benefity mi ukázala moja mama, ktorú k tomu viedol jej otec – môj starký bylinkár. Nielen na pleť ale aj na liečenie sa mi byliny ukázali ako najefektívnejší prostriedok z dlhodobého hľadiska.

Na pleť mám najradšej tzv. provensálske bylinky – rozmarín, tymián, levanduľu, šalviu. Vnímam ich ako byliny s "prečisťujúcim" účinkom na kožu. Rada ich striedam, pretože aj bylinky je vhodné striedať - takzvané kúry. Ja som dlhé roky používala len pleťové oleje, pretože som si nevedela nájsť krém, z ktorého by sa mi pleť nezhoršovala. Odkedy si bylinné krémy miešam sama, pleť sa mi výrazne zlepšila, teda až tak, že som sama spokojná s tým, ako vyzerá. Krémy, ktoré vyrábam, milujem a sama používam. Oleje teraz použijem len veľmi zriedkavo. Pleť a bunky potrebujú vodu. 

Mojou víziou a cieľom je priniesť Vám ručne a s absolútnym nadšením vyrábanú "clean-beauty" dekoratívnu kozmetiku, ktorá v istom bode bude limitovaná mojimi výrobnými možnosťami. Chcem robiť to čo ma baví, no chcem mať čas aj na svoj život a svoju rodinu. Raz sa ma pýtal jeden známy: "Chceš potom neskôr expandovať na zahraničný trh?". Moja odpoveď bola "nie"...možno pre niekoho šokujúca...veď kto by nechcel :)

Ja chcem však robiť v menšom a dať do toho to moje nadšenie ktoré mám, ktoré Vám zaručí, že každý jeden produkt, ktorý držíte v rukách som robila s pozitívnou energiou a láskou.


Pretože to čo robím, z hĺbky svojej duše cítim ako poslanie. Nielen robiť to, čo ma napĺňa ale zároveň pomáhať aj Vám. Odozvy od všetkých vás, ktorí máte kožné problémy, sú nesmierne povzbudzujúce a len ma uisťujú v tom, že idem správnym smerom. ĎAKUJEM.

 

 

Lenka - Leya

 

PS: A prečo názov LEYA? Pretože ma tak volá muž :) Leja....A vďaka nesmiernej podpore manžela, že mám ísť za svojím snom, som odišla z práce a pustila sa na túto cestu. Každý deň si poviem, že som za to vďačná...aj keď nemyslite si, že táto cesta je, alebo bola, jednoduchá ;)